ROPEZ FABRYKA MEBLI

Firma ROPEZ została założona w 1993 roku, zaczynając jako mały zakład tapicerski. Z siedzibą w Kępnie, w Wielkopolsce, firma stała się jednym z dzisiejszych wiodących, reprezentowanych na arenie międzynarodowej producentów tapicerki w Europie.


Czytaj więcej

 

Każdy model ROPEZ jest oryginalny, co potwierdza rejestracja w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej.

 Oferta hurtowa

Przejdź do katalogu

Oferta detaliczna

Przejdź do sklepu

Zadaj pytanie

Kontakt z nami

Nasza fabryka mebli to dynamiczne przedsiębiorstwo z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. Od samego początku działalności koncentrujemy się na produkcji mebli tapicerowanych najwyższej jakości, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Posiadamy aż trzy nowoczesne fabryki, które są wyposażone w zaawansowane technologie i sprzęt, umożliwiające nam tworzenie unikalnych i trwałych mebli. Wysoka jakość jest dla nas niezwykle istotna. Dlatego starannie dobieramy materiały, które używamy do produkcji mebli. Korzystamy z najwyższej jakości drewna, tkanin i akcesoriów, aby zapewnić naszym klientom trwałe i estetyczne wyroby. Dbamy o każdy szczegół, od projektowania po produkcję, zapewniając, że nasze meble są nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne i trwałe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączania do grona naszych zadowolonych klientów, którzy cenią sobie nie tylko komfort i styl, ale także trwałość i jakość naszych wyrobów.

Nowoczesny design

Nasi designerzy przy wprowadzaniu nowych modeli kierują się najnowszymi trendami

Najwyższa jakość

Nasi pracownicy dbają o najwyższą jakość naszych wyrobów

Fachowa obsługa

Nasza obsługa odpowie na wszystkie pytania związane z naszymi produktami

Poznaj kilka naszych modeli


  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

Dane firmowe


Ropez Fabryka Mebli
Robert i Aneta Poszwa Sp.j
Mroczeń, ul. Krajowa 221
63-604 Baranów
NIP: 6191000852

Skontaktuj się z nami